Home | Sitemap | Disclaimer | Help (CTRL + scroll om in te zoomen)
Print Email RSS Feed Facebook
Header Image
U bent hier: Leven - Senioren - SeniorenAdviesRaad - Ledenlijst

 SeniorenAdviesRaad - Ledenlijst

Bauwen Brenda OCMW Marktplein 1 8850 Ardooie b.bauwen@ocmw-ardooie.be         
Bonte Erna Roeselaarsestraat 30 8850 Ardooie  
Carron Christiane Boncquetstraat 13 8850 Ardooie  
Chiers Claire OCMW Marktplein 1 8850 Ardooie claire-chiers@telenet.be
Claerhout Karel Izegemsestraat 5 8850 Ardooie claerhout.karel@skynet.be
Delaere Jeannine O.L.Vrouwstraat 12 8850 Ardooie  
Depoortere Remi Roeselaarsestraat 87 8850 Ardooie  
Devoldere Daniël Koning Albertstraat 25 8850 Ardooie daniel.devoldere@telenet.be
Devos Jos Wilgenlaan 12 8850 Ardooie devos.jos@telenet.be
Espeel Christa Vinkenstraat 17 8850 Ardooie christaespeel@hotmail.com
Herman Jo Kaaistraat 67 8850 Ardooie S-plusardooie@telenet.be
Kindt Marie-Jeanne Cloetbergstraat 8 8850 Ardooie  
Lambrecht Bernard Cloetbergstraat 20 8850 Ardooie lambrecht.bernard@telenet.be
Lammertyn Fons Brugstraat 47 bus 3 8850 Ardooie flammertyn@gmail.co
Lemey Renaat Korrijksestraat 58 8850 Ardooie renaat.lemey@openkring.be
Lepla Marleen Koning Albertstraat 31 8850 Ardooie marleenlepla@hotmail.com
E.H. Luttun Paul Kloosterstraat 1 bus 4 8851 Koolskamp paul.luttun@telenet.be
Pattyn Raphaël Pontleenstraat 1 8850 Ardooie raf.pattyn@skynet.be
Pauwels Ingrid Oude Eekhoutstraat 2 8850 Ardooie ingridpauwels@skynet.be
Rosseel Frieda Oude Heirweg 16 8851 Koolskamp  
Sarrazyn Robrecht Kloosterstraat 18 8851 Koolskamp robrecht.sarrazyn@telenet.be
Sercu Jaak Kortrijksestraat 2 8850 Ardooie sercu.jaak@telenet.be
Van Bruwaene Noël Stationsstraat 159 8850 Ardooie  
Vandamme Marcel Kortrijksestraat 58 8850 Ardooie marcel.vandamme2@proximus.be
Vandermersch Rosa Patrijzenstraat 1 8850 Ardooie rosa@voeders-callewaert.be
Van de Wiele Jan Brabantstraat 22 8850 Ardooie vandewiele.jan@telenet.be
Van Geluwe Erik Bremstraat 13 8851 Koolskamp erik.vangeluwe@skynet.be
Vanheede Ilda Lichterveldsestraat 54 8851 Koolskamp  
Verhaeghe José Izegemsestraat 95 8850 Ardooie Jose.Verhaeghe4@telenet.be
Verhelle Mariette Wezestraat 20 8850 Ardooie