Home | Sitemap | Disclaimer | Help (CTRL + scroll om in te zoomen)
Print Email RSS Feed Facebook
Header Image
U bent hier: Gemeentehuis - Bestuur - Gemeenteraad - Samenstelling

Gemeenteraad Ardooie

 

 

Naam en Adres Telefoon & E-mail

Callens Karlos 

Motestraat 29

8850 Ardooie

051/74 49 80

0475/83 03 19

burgemeester@ardooie.be

Soenens Krist 

Kloosterstraat 9

8851 Koolskamp

051/74 65 30

0478/80 21 63

k.soenens@ardooie.be

Vande Vyvere Chantal

Zwevezeelsestraat 109

8851 Koolskamp

051/74 89 70

0494/75 29 07

chantal.vande.vyvere@skynet.be

Buyck Véronique 

Polenplein 33/33

8850 Ardooie

0498/14 33 34

veroniquebu@hotmail.com

Verhelle Kathleen 

Kleine Boterweg 2

8850 Ardooie

051/74 44 07

0474/88 36 66

verhelle.katleen@skynet.be

Lepla Marleen 

Koning Albertstraat 31

8850 Ardooie

051/74 43 54

0492/31 29 75

marleenlepla@hotmail.com

Vandewaetere Christine 

Legestraat 10

8850 Ardooie

051/74 63 78

c.vandewaetere@molenland.be

Callens Terry

Kaaistraat 24

8850 Ardooie

051/74 51 62

0472/58 23 88

terry.callens@gmail.com 

Deceuninck Gino

Roeselaarsestraat 40

8850 Ardooie

051/74 53 64

0478/67 23 97

gino.deceuninck@hotmail.be

Vandekerckhove Veronique 

Izegemsestraat 22

8850 Ardooie

 

0478/49 07 77

veroniqvdk@gmail.com

Chiers Marie-Claire 

Lichterveldsestraat 98

8851 Koolskamp

051/74 40 85

claire-chiers@telenet.be

Demeulenaere Steven 

Oosthoekstraat 11

8850 Ardooie

051/74 41 13

0479/50 49 34

steven.demeulenaere@telenet.be

Dejonckheere Anja

Stationsstraat 23

8850 Ardooie

 

0486/08 63 07

051/74 58 21

anja.dejonckheere@telenet.be

Goethals Kimara

Oude Lichterveldsestraat 76

8850 Ardooie

 

0472/ 45 71 49

kimara.goethals@gmail.com

Devroe Mario

Rodepoortstraat 14

8850 Ardooie

051/74 43 84

0473/74 50 92

mario.devroe@telenet.be

Dejaeghere Veerle

Oude Lichterveldsestraat 55

8850 Ardooie

0479/20 16 33

dejaeghere.veerle@telenet.be

Vanantwerpen An

Kortrijksestraat 22

8850 Ardooie

0477/66 51 89

an.vanantwerpen@telenet.be

Eeckhout Kurt

Kachtemsestraat 2/A

8850 Ardooie

0472/69 20 10

 kurt.eeckhout@n-va.be

Godderis Filip

Diksmuidse Boterweg 30

8851 Koolskamp

0476/23 50 55

filip.godderis@telenet.be

Devisch Linda

Sint-Maartensveldstraat 1

8850 Ardooie

051/74 60 86

0496/28 83 20

linda_devisch@hotmail.com

Vereenooghe Ilse

Hoogakkerstraat 7

8851 Koolskamp

051/74 60 06

0498/22 50 14

ilsev@euphonynet.be